Κυριακή 5 Απριλίου 2015

ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ

Πικρή γεύση μας άφησε το τελευταίο ματς της ομάδας στο Κυριάκι.Για μια ακόμα φορά δεν καταφέρε να εκμεταλλευτεί τις ευκαιρίες που της δόθηκαν και μοιραία ήρθε η ήττα με 2-1.
Οι αντίπαλοι προηγήθηκαν με γκολ στο 38' λεπτό με πέναλτυ που έκανε ο τερματοφύλακας μας και στο 2ο ημίχρονο έκαναν το 2-0.
Το μόνο που κατάφερε η ομάδα ήταν να μειώσει με πέναλτυ στο τέλος του ματς με τον Σελιανίτη.
Δεν πειράζει παιδιά....τώρα ήρθε η ώρα για ξεκούραση...να αδειάσει το μυαλό λίγο από την μπάλα και βλέπουμε.
Θα κάνουμε τον απολογισμό της χρονιάς και θα ξεκινήσει ο προγραμματισμός για την καινούργια σεζόν.Την υγεία μας να έχουμε και όλα θα γίνουν.
Σε πρώτη φάση να ευχαριστήσουμε θερμά τους ποδοσφαιριστές για την προσπάθεια που έκαναν όλη την χρονιά.
Ο γενικός απολογισμός θα γίνει σύντομα και θα υπάρξουν ανακοινώσεις.