Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014

ΣΩΘΗΚΕ Η ΠΑΡΤΙΔΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!

Στο τελευταίο λεπτό  κατάφερε η ομάδα και πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας στο ματς με τον ΠΑΟ Κυριακίου.
Ηταν καλύτερη η ομάδα μας  από τον αντίπαλο αλλά αυτό δεν έφτασε στο σημερινό ματς.Είχε την κατοχή της μπάλας,πίεσε την άμυνα του Κυριακίου, αλλά ήταν αρκετά φλύαροι οι παίκτες μας και καθόλου αποτελεσματικοί.
Εχασαν ευκαιρίες αλλά ο αντίπαλος χωρίς να δείξει κάτι ιδιαίτερο αγωνιστικά,παίζοντας πολύ αμυντικά κατάφερε να εκμεταλευτεί μία αντεπίθεση όταν όλοι οι παίκτες μας ήταν μπροστά,να σκοράρει και να βάλει δύσκολα στην ομάδα.
Παρά την ψυχρολουσία οι παίκτες κατάφεραν ν'αντιδράσουν,πίεσαν και στο 90ο λεπτό ο Κρητικός κέρδισε πέναλτυ το οποίο εκτέλεσε εύστοχα ο Τσούντος και έκανε το σκορ 1-1 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.